Oleksandr Khoruzhenko: «Сьогодні Сумська обласна державна адміністрація разом…»

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Oleksandr Khoruzhenko

в facebook:

Сьогодні Сумська обласна державна адміністрація разом з Центром розвитку місцевого самоврядування презентували проект змін до Перспективного плану створення громад в Сумській області. Об этом сообщает rssnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Він не ідеальний, але цілком збалансований. По формі і змісту, виходячи з досвіду, історичних знань та прогнозованого аналізу.

Просив журналістів під час прес-конференції прискіпливо моніторити процес консультацій весь наступний тиждень, бо бажаючих поламати і впихнути в карту свій бізнесовий ч … и особистий інтерес — більше, ніж тих хто відстоює суспільний інтерес.

Сьогодні згідно урядової методики оцінки спроможності громад — Сумська область на 9 місці в країні. Це високий результат, враховуючи що він досягнутий майже з нуля за менше, ніж рік. Тепер політики, медіа, експерти і всі хто приймає рішення повинні зрозуміти — ЯКЩО КАРТА НЕ БУДЕ СХВАЛЕНА — ДАЛІ РЕФОРМ НЕ БУДЕ. І це 9 місце залишиться історичним рекордом, дуже скоро ми опинимось на 19.

Якщо карта буде схвалена депутатами Сумської обласної ради 7 липня 2017 року — ми відкриваємо дорогу як мінімум ще 12-15 ОТГ, які будуть створені до кінця вже 2017 року. Хочеться, щоб всі це усвідомлювали. Той момент, коли помилку пізніше вже не виправимо. Тому що далі глухий кут. Це той момент, коли потрібно мислити не вузькими інтересами, а думати про майбутнє. # робимореформиразом

27 червня 2017 року в офісі Сумського відокремленого підрозділу Центру розвитку місцевого самоврядування відбулася презентація проекту змін до Перспективного пл … ану створення спроможних громад Сумської області.

Сумська обласна державна адміністрація збирає пропозиції та зауваження до запропонованого проекту до 5 липня 2017 року. Планується, що даний Перспективний план може бути схвалений на сесії Сумської обласної ради 7 липня 2017 року.