«Народний імпічмент» голови Нацбанку Валерії Гонтаревої

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Більше 20 000 підписів зібрано за перші неділі Акції «Народний імпічмент»!

Нагадаємо , що Акція «Народний імпічмент» з вимогою відставки глави НБУ В. Гонтаревої вже декілька тижнів проходить в багатьох містах України на центральних площах та обласних центрах (Рівне, Харків. Львів, Дніпро, Хуст, Здолбунів, Кривій Ріг, Хмельницький, Херсон, Миколаїв, Житомир, Тернопіль, Київ та інші міста). Мета акції — показати керівництву НБУ (зокрема В. Гонтаревої), до чого в реальності призвела діяльність НБУ, а саме: знецінення гривні, масового банкрутства банків і втрати мільйонами людей свої вкладів і заощаджень. У свою чергу — такі наслідки призвели до повної недовірі до роботи чиновників вищого рангу. Основна функція НБУ – це стабільність грошової одиниці країни, чого зовсім не відбувається зараз в країні та за що несуть відповідальність керівництво НБУ у відповідності до законів України та Конституції.

 

Організатори Акції намагаються домогтися народу захистити своїх прав на законодавчому рівні.

Вони впевнені, що Валерія Гонтарева на посаді глави Нацбанку навмисно проводить політику, спрямовану на знищення української банківської системи. Тому зібрані підписи на підтримку акції «Народний імпічмент» будуть спрямовані в міжнародні організації, щоб таким чином звернути увагу західних партнерів на безвідповідальну діяльність взагалі НБУ і зокрема його керівника, а також акцентувати участь громадян України в розвитку власної країни.

Організатори Акції готові консолідувати зусилля у боротьбі проти свавілля Нацбанку з різними політичними силами. Однак на заміну Гонтаревій повинна прийти не випадкова людина, а фахівець, який зможе вирішити наочні проблеми ошуканих вкладників та тих людей, які мають валютні кредити, та більше за інших постраждали від знецінення гривні. Людина, яка буде обрана на конкурсній основі, яка здатна запропонувати дієві інструменти вирішення проблеми валютних кредитів, відшкодування грошей, що було втрачено на банківських рахунках збанкрутілих банків, та не залежна не від якої політичної або комерційно сили

Нагадаємо, що згідно результатів соціологічного опитування Центру «Соціальний моніторинг» та Українського інституту соціальних досліджень ім. О Яременка, керівнику НБУ Валерії Гонтаревої наразі довіряють лише 6% населення, а не довіряють — 83%. Лише 20,6% респондентів вважають, що Нацбанк зацікавлений в стабільному курсі гривні.

Організатори акції підкреслюють, що акція «Народний імпічмент» є мирною неполітичною акцією, мета якої — захистити простих українців від результату діяльності і «свавілля» Нацбанку.

РАЗОМ МИ СИЛА!