Знаменита актриса СРСР Болотова заразилася коронавірусом: що відомо про її стан

У відомої радянській і російської актриси Жанни Болотової діагностували коронавірус.

Об этом сообщает Руспрес

78-річна зірка фільмів "Жмурки" та "Заборонена зона" підтвердила, що незадовго до цього контактувала зі знайомим, який повернувся з Німеччини, повідомив Telegram-канал Mash.

Жанна Болотова

Жанна Болотова

Кинопоиск

Як пише джерело, Болотову госпіталізували в клініку в селищі Комунарка, де знаходяться пацієнти з коронавірусом.

Відзначимо, Жанна Болотова – популярна в СРСР і Росії актриса театру і кіно. Вона відома за такими картинами, як "Будинок, в якому я живу", "Доля резидента", "Жмурки", "Подранки", "Журналіст", "Крила", "Втеча містера Мак-Кінлі", "Любити людину", "І життя, і сльози, і любов" і "Небезпечний вік".

Жанна Болотова

Жанна Болотова

24СМІ

Як повідомляв OBOZREVATEL, знаменитий співак Лев Лещенко також був госпіталізований в клініці селища Комунарка з підозрою на коронавірус. Разом з ним госпіталізували і його дружину Ірину.

Стало також відомо, що незадовго до цього Лещенко з дружиною відвідували кілька країн, де в той час вже було зафіксовано спалах коронавируса. Вони відвідали США, Канаду та Францію.

Як справи у Насті з Потапом — читайте у нас в Instagram!

Читайте всі "Новини Росії" на OBOZREVATEL.Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/show/people/znamenita-aktrisa-srsr-bolotova-zarazilasya-koronavirusom-scho-vidomo-pro-ii-stan.htm”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя