Із звільненням трьох уповноважених АМКУ стартувало "розгрібання авгієвих стаєнь", – експерт

Дмитро Марунич.

Звільнення президентом Володимиром Зеленським трьох держуповноважених Антимонопольного комітету України може означати старт "розгрібання авгієвих стаєнь" у відомстві. Об этом сообщает krnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав блогер та експерт з питань енергетики Дмитро Марунич.

"5 липня Президент добрався до Антимонопольного комітету. Були підписані укази про звільнення відразу трьох держуповноважених АМК – Андрія Вовка, Валерія Полюховича і Агіі Загребельської. Всі – в АМК з 2015 року, призначення пов’язують з квотними домовленостями покійної коаліції", – написав він.

Марунич нагадав, що до призначення до АМК Андрій Вовк довгий час працював юристом у структурах Петра Порошенка.

З 1999 по 2009 роки Андрій Вовк працював на різних посадах в корпорації "Укрпромінвест". З 2012-го – після її ліквідації – директором фірми "Універсальний правовий радник". При цьому він значився членом ревізійної комісії Міжнародного інвестиційного банку, що належав Порошенку,
– написав він.

"Протягом роботи в АМК Вовк епізодично займався питаннями транспортної галузі, в т. ч. скандалом навколо компанії "Миколаївбудцентр" – наступника "Полтавабудцентру", заарештованого нещодавно СБУ Араіка Амирханяна", – додав Марунич.

"Валерія Полюховича особисто пам’ятаю як співробітника "Нафтогазу" на початку 2000-х. Він займався в АМК переважно розслідуванням змов на ринку нафтопродуктів", – написав він.

За словами Марунича, джерела в АМКУ діяльність як Вовка, так і Полюховича пов’язують зі спробами оточення Порошенка і Кононенка впливати на проведення держзакупівель через оскарження відповідних тендерів.

Незважаючи на велику активність у соцмережах і сформований образ активіста, до репутації Загребельскої було чимало запитань. Джерела пов’язували її призначення з одіозним соратником Яценюка Сергієм Пашинським. Саме він пролобіював дану кандидатуру на посаду держуповноваженого після нетривалої роботи в.о. голови Державної виконавчої служби,
– наголосив експерт.

Він нагадав, що професійна діяльність Загребельської, як у період роботи в АМКУ, так і до того, супроводжувалася численними скандалами.

"Звичайно, хотілося б побачити кого президент пропонує призначити на вакантні посади. Очевидно лише, що розгрібання авгієвих стаєнь в Антимонопольному відомстві стартувало", – резюмував Марунич.


Джерело статті: “http://24tv.ua/iz_zvilnennyam_troh_upovnovazhenih_amku_startuvalo_rozgribannya_avgiyevih_stayen__ekspert_n1176374”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя