У ДУБАЇ ПІД ЧАС ПОСАДКИ РОЗБИВСЯ ПАСАЖИРСЬКІЙ ЛІТАК З 275 ЛЮДЬМИ НА БОРТУ

data-mobile-view="true" data-icon-color="#ffffff" data-orientation="horizontal" data-text-color="#000000" data-share-shape="round-rectangle" data-sn-ids="fb.vk.tw.ok." data-share-size="30" data-background-color="#ffffff" data-preview-mobile="false" data-mobile-sn-ids="fb.vk.tw.wh.ok.vb." data-pid="cmsdefactocc" data-counter-background-alpha="1.0" data-following-enable="false" data-exclude-show-more="false" data-selection-enable="true">

За попередніми даними ніхто із пасажирів серйозно не постраждав

У середу, 3 серпня, в аеропорту Дубая при заході на посадку розбився літак авіакомпанії “Emirates”, що прямував рейсом з індійського міста Тіруванантапурам, повідомляє “The Indian Express“

Як стало відомо, на облавку перебувало 275 пасажирів. За попередніми даними, ніхто із пасажирів серйозно не постраждав.

Зазначається, що всіх пасажирів евакуювали. Наразі місце аварії оточене.

За попередніми даними, літак зайшов на посадку досить швидко, через що його хвостова частина першою зконтактувала із землею. Після чого, за свідченням пілотів, сталося загоряння правого крила літака.

“Побачив спершу велику пожежу, згодом корпус літака торкнувся злітної смуги та було зруйновано праве колесо, після чого відірвався правий двигун. Судно ще певний час рухалося, доки не зупинилося”, – розповів пілот, що став свідком аварії та спостерігав із землі.

Як можна побачити зі світлин, зроблених на місці аварії, через пожежу утворився густий дим, що піднімався від верхньої частини літака.


Источник: “http://de-facto.cc/новини-у-дубаї-під-час-посадки-розбивс/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя